Панорамні

Панорамні ліфти можуть розміщуватися як в торгово-розважальних і бізнес-центрах, так і в готелях і житлових будинках. Відкрита конструкція дає можливість пасажирам повною мірою насолодитися видом, який відкривається з кабіни. Устаткування встановлюється як з зовнішньої сторони будівлі, так і всередині. Дизайн повністю гармонує з характером будинку і створює відчуття простору, світла і легкості.


Є два способи установки панорамних ліфтів: в метало-каркасній або скляній шахті. При цьому технічне обладнання канатного або гідравлічного ліфта інтегрується в загальну естетичну концепцію таким чином, щоб технічна складова демонструвалася відвідувачам будівлі або була прихована від них.


Панорамний ліфт - часто є доповненням до архітектури будівлі, будь то готель, торговий центр, аеропорт, бізнес-центр або інша будівля. Він оживляє стиль і образ будівлі, а пасажирам відкриває незабутній вигляд, який привертає охочих прокататися, тим самим збільшуючи пасажиропотік, що особливо важливо для торгових центрів. У людей з боязню замкнутого простору також не виникне жодних проблем здійснити підйом в панорамному ліфті.

Переваг в даних пасажирських ліфтів багато - їм не потрібна ліфтова шахта, замовник може заощадити кілька сотень квадратних метрів будівлі, а значить отримати прибуток від їх використання, адже шахта для стандартного ліфта займає близько 4 кв. м простору, а сам ліфт можна розташувати як зовні, так і всередині будівлі.