Пасажирські

Пасажирські ліфти - найбільш поширений тип ліфтів. Ліфти для житлових будинків і офісні ліфти, готельні, панорамні та котеджні ліфти - ось неповний перелік тих областей, де необхідні пасажирські ліфти.

Пасажирські ліфти призначені, в першу чергу, для перевезення людей. Допускається також перевезення вантажів, за умови, що загальна маса пасажирів з вантажем не перевищить вантажопідйомності ліфта. Ми завжди готові допомогти Вам у підборі, поставці та монтажу найбільш підходящого ліфта для Вашого об'єкта. Широкий спектр ліфтового обладнання дозволяє нам з успіхом працювати у всіх цінових сегментах ліфтового ринку: «економ», «бізнес-клас» і «преміум».

Сучасні пасажирські ліфти можуть переміщувати до 30-ти осіб (вантажопідйомність від 240 до 2500 кг) зі швидкістю від 0,5 до 4,0 м / с (звичайний ліфт) або до 17 м / с (високошвидкісний ліфт). А електронні системи керування ліфтами дозволяють оптимізувати алгоритм роботи ліфта (групи ліфтів), зменшити час очікування, правильно розподілити пасажиропотік.

Стандартні розміри шахти ліфта