Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Елітліфт» плідно працює на ринку України впродовж семи років і має бездоганну репутацію в будівельно-монтажній галузі. Основним напрямком діяльності підприємства є проектування, поставка, монтаж і налагодження ліфтового обладнання, ескалаторів та диспетчерських систем (ОДС), а також їх ремонт та технічне обслуговування.

На сьогоднішній день зібрано команду талановитих фахівців: це провідні менеджери та кваліфіковані інженери, конструктори та спеціалісти високої кваліфікації, які успішно пройшли  навчання у провідних світових виробників ліфтового обладнання, ескалаторів, і атестовані за програмами монтажних, пусконалагоджувальних робіт на ліфтах виробництва цих компаній, а також ремонту, модернізації ліфтів з використанням технологій і конструкторських рішень.

За час існування компанії ми змонтували більше 250 ліфтів, на техобслуговуванні в нас знаходяться понад 150 ліфтів. Географія наших об’єктів включає:  м. Київ та Київська область, м. Буча, м. Ірпінь, м. Ялта, м. Миколаїв, м. Львів, м. Ромни, м. Черкаси, м. Кіровоград, м. Ужгород, м. Євпатрія.

Наше підприємство ліцензовано за новими вимогами Інспекції Державного  Архітектурно-Будівельного Контролю (ліцензія № 43-Л від 15 листопада 2015) та має дозвіл на виконання роботи підвищеної небезпеки (дозвіл Держгірпромнагляду № 386.16.32 від 10 березня 2016року).

Ми доклали багато зусиль, щоб донести все найкраще із запропонованих послуг на вітчизняному ринку, та поліпшити обслуговування клієнтів, удосконалюючи набутий досвід. Достатня кількість партнерів-постачальників  дає можливість вирішувати широкий спектр питань з максимально можливою якістю в найкоротший термін. Цінова політика в помірній шкалі, гнучка система оплат для кожного клієнта та прозорість у формуванні розрахунків поєднується з комплексним вирішенням поставлених питань.

Підприємство «Елітліфт» постійно займається удосконаленням монтажних технологій, пошуком нових ідей, бо саме поліпшення й удосконалення набутого досвіду – це завжди вірний крок вперед.

Ліцензія

Дозвіл